Не знаєте як правильно і легко розмитнити автомобіль?
Компанія "Korsa" пропонує вам калькулятор розмитнення авто для того, щоб правильно вирахувати вартість митного очищення транспортних засобів. Фактичний і точний розрахунок на сайті до копійки збігається з сумою, яку потрібно буде заплатити на митниці. Ми заощадимо вам гроші, сили і час! А наші митні брокери подбають про те, щоб всі документи були підготовлені відповідно до чинного законодавства. Розрахунок розмитнення не забере у вас багато зусиль, якщо ви виберете нас!
Як за допомогою митний калькулятор авто розрахувати вартість покупки? Питання імпорту легкових автомобілів з-за кордону давно став насущним для українських споживачів після прийняття ряду законів. Згідно з чинним законодавством, всі транспортні засоби, які ввозяться на територію України, повинні пройти процедуру митного оформлення. Розмитнення авто безпосередньо залежать від технічного стану і вартості транспорту, типу і об'єму двигуна, а також наявності сертифіката форми EUR.1, звичайно ж, якщо мова йде про ввезення європейського автомобіля. Щоб розрахувати вартість митних процедур, ви можете скористатися калькулятор розмитнення автомобіля на сайті компанії "KORSA".

Підрахунок віку автомобіля.
Вік автомобіля-коефіцієнт, що дорівнює кількості повних календарних років з року, наступного за роком випуску відповідного транспортного засобу, до року визначення податкової ставки (для нових транспортних засобів і транспортних засобів, які використовувалися до одного повного календарного року, коефіцієнт дорівнює 1, а для транспортних засобів, які використовувалися більше п'ятнадцяти повних календарних років, коефіцієнт дорівнює 15). Після того, як ви підрахуєте вік авто, можна сміливо користуватися розмитнення калькулятор. Калькулятор розмитнення Україна - це прекрасна можливість подбати про свій бюджет!

Які автомобілі відносяться до категорії легкових автомобілів?
"Легковий автомобіль-фургон" означає транспортний засіб з максимальною кількістю 9 сидячих місць (включаючи водія), салон якого може використовуватися для перевезення як людей, так і вантажів без конструктивних змін.
Деякі автотранспортні засоби даної товарної позиції характеризуються характеристиками, які вказують на те, що ці транспортні засоби призначені для перевезення пасажирів. Ці характеристики враховуються, якщо автомобіль, як правило, має загальну масу не більше 5 тонн і має один замкнутий внутрішній простір, що включає одну зону для водія і пасажирів і другу зону, яка може використовуватися для перевезення як пасажирів, так і вантажів. Якщо ви збираєтеся придбати автомобіль, то перед тим, як ввести його в країну, компанія «KORSA» пропонує Вам розмитнення авто і свою професійну допомогу!

НАДІСЛАТИ ЗАЯВКУ
Наші професіонали допоможуть Вам
Call Close
Залишайте свій номер телефону і менеджер з Вами зв'яжеться
Наш номер телефону:
+380735015242