Не знаєте як розмитнити авто недорого і без проблем?
Компанія "Korsa" допоможе вам і підготує необхідну документацію із заповненням і подачею декларації, щоб ввезення в країну було легким і швидким. Наша компанія буде рада заощадити ваші гроші, працю і час. Ми подбаємо про те, щоб всі документи були підготовлені відповідно до чинного законодавства і щоб автовласникові не довелося платити додаткові митні збори. А для того, щоб правильно визначити загальну суму за митне оформлення, вам знадобиться правильно налаштований митний калькулятор. Розрахуйте вартість митного оформлення автомобілів в Україні в 2020 році за допомогою нашої компанії! Дешеве митне оформлення автомобіля з Європи або США дійсно може бути утруднено, але ми Вам в цьому допоможемо!
Митний калькулятор авто 2020 рік.
Представлений митний калькулятор вважає кількість податків, які потрібно заплатити для митного очищення легкових транспортних засобів. При розрахунку повинна використовуватися формула відповідно Закону України ВР №2611-VIII від 08.11.2018
Калькулятор розмитнення авто

Компанія "Корса" допоможе вам і підготує необхідну документацію із заповненням і подачею декларації, щоб ввезення в країну було легким і швидким. Наша компанія буде рада заощадити ваші гроші, працю і час. Ми подбаємо про те, щоб всі документи були підготовлені відповідно до чинного законодавства і щоб автовласникові не довелося платити додаткові митні збори. А для того, щоб правильно визначити загальну суму за митне оформлення, вам знадобиться правильно налаштований митний калькулятор. Розрахуйте вартість митного оформлення автомобілів в Україні в 2020 році за допомогою нашої компанії! Дешеве митне оформлення автомобіля з Європи або США дійсно може бути утруднено, але ми Вам в цьому допоможемо!

Легковий автомобіль

"Службовий автомобіль" - це транспортний засіб, що має до 9 посадочних місць( включаючи водія), в якому внутрішній простір може бути змінено дизайном, використовуватися для перевезення як товарів, так і людей, а митний калькулятор автомобіля дозволяє швидко і легко отримати те, що вам потрібно!

Деякі з автотранспортних засобів даної товарної позиції характеризуються такими ознаками, які вказують на те, що представлені транспортні засоби призначені для перевезення пасажирів, а не для перевезення вантажів. Ці характеристики враховуються, якщо автомобіль містить масу не більше 5 тонн і має один замкнутий внутрішній простір, що включає в себе одну зону для водія і пасажирів і другу зону, яка зазвичай використовується для перевезення як пасажирів, так і вантажів. До цієї групи моторних транспортних засобів ми можемо віднести автомобілі, такі як" багатоцільові транспортні засоби "(наприклад, транспортні засоби типу" фургон", автомобілі для активного відпочинку (sport utility vehicle - SUV), деякі автомобілі з кузовом типу"пікап").

Конструкція легкових автомобілів.

(А) присутність встановлених сидінь з пристроями безпеки для кожного пасажира, або наявність стаціонарних місць для кріплення і / або пристосувань для установки сидінь і пристроїв безпеки в задній зоні салону позаду зони для водія і передніх пасажирів, такі сидіння можуть бути складатися, зніматися, на анкерному кріпленні або виносними або бути фіксованими;

(B) наявність вікон у двох бічних панелях задньої частини кузова;

(С) двері з вікнами, які ковзають, відкриваються назовні або піднімаються вгору, розташовані в задній частині кузова або на бічних панелях;
(D) відсутність стаціонарної панелі або перегородки між зоною для водія з передніми пасажирами і задньою зоною, яка використовується для перевезення як пасажирів, так і вантажів.

(Е) ознаки комфорту і обробки внутрішнього простору, а також пристосування у внутрішньому просторі всього салону транспортного засобу, властиві пасажирським салонам транспортних засобів (наприклад, попільнички, килимове покриття, вентиляція, внутрішнє освітлення).

Наша фірма пропонує вам митний калькулятор Україна авто, щоб ви змогли без проблем розрахувати вартість розмитнення автомобіля і ввезти в країну.

Пікап - це легковий або вантажний автомобіль?

Пікапи зазвичай оснащуються більш ніж одним рядом сидінь і мають дві окремі частини, а саме закриту кабіну для перевезення пасажирів і відкриту або закриту платформу для перевезення вантажів.

Однак такі транспортні засоби повинні класифікуватися як вантажні автомобілі, якщо Максимальна внутрішня довжина підлоги частини, призначеної для перевезення вантажів, становить більше 50% довжини колісної бази транспортного засобу або якщо транспортні засоби мають більше двох осей.

Легковий фургон:

Пасажирські "фургони", оснащені більш ніж одним рядом сидінь, повинні відповідати наведеним вище критеріям.
Транспортні засоби типу "фургон", оснащені одним рядом сидінь, що не мають фіксованих місць для установки і спеціальних пристосувань для установки сидінь і засобів безпеки в задній частині транспортного засобу, незалежно від того, обладнані вони фіксованою перегородкою між зоною пасажирського транспорту і зоною ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ чи ні, і незалежно від того, чи мають вони вікна в задній панелі, повинні класифікуватися як вантажні автомобілі. Калькулятор митний авто-можливість придбати автомобіль вашої мрії не докладаючи багато зусиль!
НАДІСЛАТИ ЗАЯВКУ
Наші професіонали допоможуть Вам
Call Close
Залишайте свій номер телефону і менеджер з Вами зв'яжеться
Наш номер телефону:
+380735015242