Потрібно розрахувати розмитнення товару або авто і ви не знаєте у скільки це вам обійдеться?
+380735015242
Саме тому на нашому сайті є митний калькулятор авто, за допомогою якого ви розрахуєте всі свої витрати швидко і просто.

Рекомендації тим, хто планує придбати автомобіль і скористатися пільгами,
передбаченими Законом України ВР № 2612-VIII від 08.11.2018 року.

Закон України ВР № 2612-VIII від 08.11.2018 року
Ввезення автомобіля в Україну з-за кордону має здійснюватися особою, яка планує оформити автомобіль і зареєструвати його на своє ім'я, або іншою особою на користь кінцевого власника на підставі нотаріально завіреної довіреності.
При покупці автомобіля переконайтеся, що він відповідає екологічним стандартам Євро-2 або вище.
Автомобілі, які мають походження з країни, визнаної окупуючою державою відповідно до законодавства України та / або визнаної державою-агресором щодо України відповідно до Закону, або ввозяться з території такої окупуючої держави (агресора) та / або з окупованої території України, визначеної такою державою відповідно до законодавства України, пільги цього Закону не застосовуються.
Ввезення на Україну і розмитнення б / у автомобілів.
1)Митне оформлення транспортних засобів з ЄС, США або Грузії, ввезених фізичними або юридичними особами, здійснюється в будь-якому митному органі, незалежно від зареєстрованої адреси або місця проживання компанії.

2) При в'їзді на Україну для пропуску автомобіля до місця митного оформлення потрібно авторизувати попередню декларацію (ПД) у митному органі та оформити фінансову гарантію у розмірі митних платежів на дату подання декларації.

3) З дня пропуску автомобіля на митну територію України передбачається 10 календарних днів для доставки автомобіля в митницю місця призначення та розміщення в зоні митного контролю з подальшим митним оформленням.

Експлуатація автомобіля після 10 – го дня з моменту в'їзду на Україну і до митного оформлення забороняється і підлягає санкціям статті 470 Митного кодексу України-Розділ порушення митних правил.

4) Перед митним оформленням автомобіля необхідно отримати "сертифікат відповідності індивідуально затвердженого колісного транспортного засобу", в якому буде відображена інформація про екологічний стандарт автомобіля, Рік випуску, виробника, країну виробництва.

5) митне оформлення та нарахування митних платежів здійснюється за курсом НБУ на день подання декларації в режимі ім-40. Зміна курсу гривні до валюти рахунку-фактури визначить необхідність або оплатити відсутню суму митних платежів, або отримати переплату від митниці.

6) Після закінчення митного оформлення фізична особа для подальшої державної реєстрації автомобіля отримає митну декларацію за формою єдиного адміністративного документа на паперовому носії та свідоцтво про реєстрацію в уповноважених органах МВС транспортних засобів або їх складових частин з ідентифікаційними номерами та оригінал сертифіката відповідності індивідуально затвердженого колісного транспортного засобу" (повертається).

7) Орієнтовний перелік документів, необхідних для розмитнення авто:

· Технічний паспорт (основний і транзитний)

· Рахунок-фактура (інвойс, купча)

· Сертифікат від Виробника (Якщо в ньому відображені відомості про Рік випуску, екологічний стандарт і країну походження, отримувати сертифікат відповідності до початку митного оформлення не обов'язково).

· Копія експортної митної декларації

· Копія платіжки про оплату авто (бажано)

· Сертифікат відповідності індивідуально затвердженого колісного транспортного засобу

· Копія паспорта громадянина України

· ІПН

· Довіреність (якщо третя особа ввозить автомобіль на користь довірителя)

· Цивільний паспорт та ІПН довіреної особиНАДІСЛАТИ ЗАЯВКУ
Наші професіонали допоможуть Вам
Call Close
Залишайте свій номер телефону і менеджер з Вами зв'яжеться
Наш номер телефону:
+380735015242