У пошуках надійного митного брокера?
У наш час ми часто стикаємося з проблемою розмитнення вантажу. Юридичні особи в основному почали купувати, продавати або просто відправляти товари, транспортні засоби та обладнання за кордон. Все це призводить до митних питань і ряду труднощів, пов'язаних з незнанням основних нюансів митного законодавства України. Щоб вирішити ці труднощі і не затягнути з митним оформленням, наша компанія «CORSA» пропонує вам митний брокер для фіз осіб Київ.
У разі недотримання ряду вимог законодавства і порушення митного контролю, вантаж може бути заарештований. Це призведе до неприємних наслідків в бізнесі, принесе збитки або відправнику або одержувачу товару. Щоб уникнути подібних ризиків легального оформлення вантажів, все більше підприємців вдаються до послуг митного брокера.

Людина, яка тільки починає розбиратися в зовнішньоекономічній діяльності, потребує чіткого розуміння того, хто за що відповідає, до кого звертатися в разі будь-яких неприємностей з доставкою товару.

Основним завданням митного брокера є правильне оформлення документів і проходження всіх етапів митного оформлення відповідно до нормативно-правової бази. Відповідно, митний брокер може допомогти вам заощадити гроші. Швидкість митного оформлення залежить від кваліфікації брокера. Досвідчений фахівець здатний виконати всі етапи цієї роботи якісно і в короткі терміни. Тому дуже важливо правильно вибрати митного агента для подальшої співпраці. "KORSA" пропонує вам висококваліфікованих фахівців для подальшої роботи!
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
Ми поможем Вам
Call Close
Залишайте свій номер телефону і менеджер з Вами зв'яжеться
Наш номер телефону:
+380735015242