Шукайте перевірених фахівців, які зможуть розрахувати вартість податків при розмитненні товару?
У наш час розвиток електронної торгівлі значно збільшився. Щорічно в Україну з-за кордону ввозиться кілька мільйонів посилок. І люди з кожним днем все більше і більше купують товари за кордоном, тому що це дешевше. Але ні для кого не секрет, що для того, щоб ввезти товар на територію України, потрібно його розмитнити і сплатити податок. Саме тому безліч людей вдаються до допомоги митних брокерів. І для цього компанія "KORSA" пропонує вам свої послуги.
За останні 5 років кількість міжнародних перевезень в Україні значно збільшилася. Тільки в минулому році їх число досягло майже 50 мільйонів. Українці активно купують речі в Америці, Європі та Китаї, тому що їх вартість нижче аналогів, які можна знайти в нашій країні. Крім того, в Україні дуже багато підробок, і знайти дійсно фірмові речі не так легко. Особливо це стосується одягу, косметики, взуття та електроніки.

З 1 липня 2019 року був запущений новий Податковий кодекс, який вніс зміни в оплату ввезення посилок з-за кордону в Україну. Тепер за будь-який товар, вартість якого перевищує 100 євро, вам доведеться платити митний податок на посилки. До цього податковий поріг становив 150 євро. І саме на сайті компанії KORSA ви зможете розрахувати вартість податків Митниця. Податок на посилку стягується з будь-якого міжнародного або експрес-транспорту, який перетинає кордон України і його ціна перевищує 100 євро за одного одержувача від одного відправника.

НАДІСЛАТИ ЗАЯВКУ
Наші професіонали допоможуть Вам
Call Close
Залишайте свій номер телефону і менеджер з Вами зв'яжеться
Наш номер телефону:
+380735015242