Розмитнення вантажу не легке завдання, саме тому вам потрібна допомога фахівців.
Купівля товарів за кордоном для подальшого перепродажу на батьківщині - це досить прибутковий бізнес, який має масу переваг. При ввезенні товару на територію країни, ви зіткнетеся з таким поняттям як розмитнення вантажу. Це досить нелегке завдання, саме тому підприємці часто звертаються за допомогою до фахівців. Компанія "Korsa"пропонує Вашій увазі розмитнення вантажу з США і розмитнення вантажу з Китаю Київ.
Як відбувається розмитнення вантажу з Китаю
Від цього залежить вартість митного оформлення товарів з Китаю. перш за все, це залежить від вартості вантажу, а також від складності вантажу. Спеціальний митний калькулятор допоможе вам розрахувати вартість митного оформлення: але слід розуміти, що він може дати вам тільки приблизну вартість, точні дані ви можете дізнатися у відповідних органах, які цим займаються. Перш за все, ви повинні підготувати декларацію на експорт, рахунок-фактуру, сертифікати, рахунки-фактури і прайс-лист, що підтверджує, що придбані вами товари дійсно були придбані в Китаї. Цей документ повинен бути завірений китайською торговою палатою. Традиційно митне оформлення товарів вартістю до тисячі євро з Китаю не потрібно, тому, якщо ви хочете уникнути бюрократичних складнощів і оплатити митне оформлення, ви можете замовити товар невеликими партіями.
Растаможивание груза из США Киев
компания "KORSA" занимается перевозкой грузов различного объема и тоннажа из США в Украину и из Украины в США. За время существования компании были организованы перевозки различных грузов, от малогабаритных (одежда, запчасти, инструменты) до негабаритных (сельскохозяйственные, машины, промышленное оборудование, легковые автомобили, грузовые полуприцепы). Наша компания осуществляет перевозки из США в Украину воздушным и морским контейнерным транспортом. Наиболее оптимальным способом транспортировки грузов является морской контейнерный транспорт. При необходимости наша компания доставит груз со склада грузоотправителя в море или аэропорт.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
Ми поможем Вам
Call Close
Оставляйте свой номер телефона и менеджер с Вами свяжется
Наш номер телефона:
+380735015242