Хочете імпортувати товар з-за кордону і потребуєте якісного розмитнення?
Розмитнення вантажів Україна - один з найскладніших аспектів ввезення товарів. Якщо ви спробуєте пройти прикордонний контроль самостійно, то процедура може зайняти місяці. Можливі помилки в документах, порушення послідовності етапів митного оформлення, великі витрати і ризик втрати бізнесу. Митні брокери компанії "KORSA" пропонують вам свою кваліфіковану роботу!
Якщо ви хочете придбати товар з – за кордону, наша компанія пропонує вам широкий спектр послуг, наприклад доставка і розмитнення вантажів з Туреччини, перевезення і розмитнення вантажів , доставка і розмитнення вантажів з Китаю в Україну і розмитнення вантажів в Одесі. Наша компанія виконує послуги будь-якої складності і завжди робить свою роботу вчасно і якісно!
Ми маємо досвід у забезпеченні якісного митного оформлення товарів та швидкого проходження всіх етапів розмитнення вантажів з Європи. Кожен клієнт важливий для нас, і ми відповідально виконуємо свою роботу. Ви можете звернутися до наших співробітників за консультацією з будь-якого цікавить митного питання. Ми завжди обізнані про зміни в законодавстві, а значить, завжди в курсі вимог митних органів.

З нами часто зв'язуються з приводу доставка і розмитнення вантажів з Європи і розмитнення вантажів Росія. Як правило, вартість цієї процедури відносно невелика, так як розмір держмита безпосередньо залежить від вартості товару. Але слід також пам'ятати і про додаткові витрати, пов'язані із затримкою вантажу на кордоні і його зберіганням на складах. Щоб уникнути їх, краще звернутися до кваліфікованого митного брокера.


ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ
Ми поможем Вам
Call Close
Оставляйте свой номер телефона и менеджер с Вами свяжется
Наш номер телефона:
+380735015242