Хочете придбати товар за кордоном?
На багатьох речах можна заощадити, якщо купувати їх за кордоном. Наприклад, в наш час люди дуже часто замовляють з Китаю. Розмитнення товарів з Китаю в Україні - це невід'ємна частина всієї процедури доставки. Все, що Вам потрібно-це платіжна карта та інтернет. Розмитнення товарів компанії "KORSA" допоможе Вам у всіх необхідних питаннях.
За кордоном існує велика кількість онлайн-магазинів, наприклад, найпопулярніші, такі як Aliexpress, Ebay. Доставка і розмитнення товарів з Китаю також можлива на нашому сайті. І якщо вам потрібна допомога, то ми завжди до ваших послуг. На таких сайтах можна знайти все, що завгодно, починай від шкарпеток і закінчуючи товарами для дому. Вони також зручні, тому що багато хто з цих сайтів мають зручні мобільні додатки. Це дозволяє робити покупки в будь-якому місці, відстежувати ваші посилки, отримувати повідомлення про їх прибуття, а також нові товари, акції та знижки на багато товарів. Розмитнення товарів з ebay і розмитнення товарів з Аліекспресс в Україні компанії "KORSA" займеться всіма питаннями і документами для кращої вигоди.
Отже, як працює розмитнення товарів в Україні?
Наприклад, ваша покупка коштує більше 100 євро. Після того як посилка прибуде в країну, перевізник зв'яжеться з вами і повідомить, що вам необхідно сплатити податок і мито за митне оформлення. Про це можна повідомити за допомогою текстового повідомлення. Це також повинно бути відображено на веб-сайті перевізника: після завершення та оплати покупки магазин видасть Вам номер відстеження, який можна використовувати для відстеження поточного статусу та місця розташування посилки. Наша компанія займається розмитненням в Україні товарів і тому Ви сміливо можете звертатися до нас для допомоги в такій справі. Розмитнення товарів з Китаю, Європи або США іноді вимагає більше зусиль, ніж зазвичай. Якщо ви хочете замовити дорогий товар, Вам безумовно буде потрібно розмитнення товарів в Україні 2020, і, звичайно ж, наші митні брокери розберуться з усіма труднощами і зроблять вашу покупку більш вигідною.
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
Ми поможем Вам
Call Close
Залишайте свій номер телефону і менеджер з Вами зв'яжеться
Наш номер телефону:
+380735015242