Потребуєте розмитнення для товарів з Європи?
Розмитнення товарів з Європи в Україну вимагає високого професіоналізму, так як митне оформлення товарів супроводжується великою кількістю документів.
Митне оформлення товарів починається з підготовчого етапу, в ході якого митний брокер аналізує документи для митного оформлення. Потім митне оформлення товару переходить до наступного етапу, на якому брокер безпосередньо представляє клієнта на митниці. В результаті митне оформлення завершується, коли товар успішно проходить митне оформлення.
Також наша компанія пропонує вам доставка і розмитнення товарів з Китаю, розмитнення товарів з Росії в Україну, розмитнення товарів з Німеччини в Україну. Для ввезення товарів потрібні певні митні процедури. Клієнти, яким необхідна професійна консультація з цих питань, можуть отримати її безпосередньо в нашій компанії і дізнатися, скільки коштує митне оформлення товарів з Німеччини або Росії. Всі консультації проводяться в суворій відповідності з митним законодавством.
Серед загальних товарів, яким потрібне розмитнення товарів з Польщі, Росії, Німеччини або США є:

 нові та підтримані автомобілі;
 енергетичне обладнання;
 побутова техніка;
 електроінструмент;
 різні препарати;
 електронна продукція.
Якщо ви хочете ввезти товар з інтернет сайтів, такі як Ebay, Aliexpress, то у нас є послуга розмитнення товарів з ebay Україна і розмитнення товарів в США.

Завдяки професіоналізму своїх співробітників, брокери компанії "KORSA" постійно враховують всі зміни в митному законодавстві, які відбуваються досить часто. Тому ви можете бути впевнені, що оформлення документів завжди буде актуальним і, відповідно, не створить проблем при проходженні митниці. Звернувшись до нас, ви побачите, наскільки вам вдасться заощадити час і гроші в процесі митного оформлення. Наші фахівці допоможуть вам якісно і швидко!

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
Ми поможем Вам
Call Close
Залишайте свій номер телефону і менеджер з Вами зв'яжеться
Наш номер телефону:
+380735015242