Сумніваєтеся в правильності оформлення документів?
Будь-які товари,які ввозяться на територію України, згідно з нашим законодавством, обкладаються митом. Єдиний виняток: якщо ваш вантаж-це гуманітарна допомога, допомога інвалідам і малозабезпеченим з іншої держави або якщо це державні закупівлі або товари, ввезені для тимчасового перебування в Україні з метою проведення виставок або будь-яких ремонтних робіт. Розмитнення товарів стає необхідною частиною ввезення вантажу в країну. І щоб правильно оформити документи, компанія "Korsa" пропонує вам свою допомогу!

Як відбувається процес розмитнення товарів?
Процес митного оформлення товарів полягає в наступному. Згідно з частиною 1 статті 248 Митного кодексу України, митне оформлення товарів починається із заповнення митної декларації та інших супровідних документів, а також їх подання до митниці. Ви повинні подати заяву за встановленою формою, в якій міститься інформація про товар, цілі переїзду за кордон, а також інша додаткова інформація. Все це необхідно для процесу оформлення ввезених в країну товарів. Згідно з частиною 2 статті 246 Митного кодексу України, всі документи, включаючи декларацію, подаються на митницю в електронному вигляді.
Розмитнення товару Київ - хто цим займається?

Ввезення товарів в Україну здійснюється тільки після їх митного оформлення. Для цього компанії необхідна допомога митних брокерів. Такі фахівці знають Митний Кодекс України, володіють усіма необхідними знаннями для декларування товарів і можуть без проблем провести процес митного оформлення. Брокери зберуть пакет документів для митного оформлення, відправлять їх в певні органи і доведуть весь процес до завершення до кінця. Компанія "Korsa" пропонує вам швидку митну очистку товарів і надає комплексне і вірне рішення.
НАДІСЛАТИ ЗАЯВКУ
Наші професіонали допоможуть Вам
Call Close
Залишайте свій номер телефону і менеджер з Вами зв'яжеться
Наш номер телефону:
+380735015242