Хочете розмитнити вантаж без проблем?
Розмитнення вантажів буде потрібно, якщо ви експортуєте вантаж за кордон або збираєтеся імпортувати щось з іншої країни в Україну. Для митного оформлення вантажу вам необхідно буде зібрати необхідні документи. Як зібрати всі папери і успішно подолати всі бюрократичні перепони, не втрачаючи часу і грошей?
Розмитнення вантажів Київ переслідується правилами і завжди слідує певному алгоритму. Весь процес можна розділити на кілька етапів: підготовка всіх документів, сплата митних зборів (зборів, податків і зборів) і безпосереднє митне оформлення вантажу (проходження митного контролю).

Терміни деяких етапів строго регламентовані, в той час як інші можуть змінюватися. Наприклад:

1) умови сплати податків і зборів регулюються наступними статтями 81, 161, 166, 172, 197, 211, 214, 227, 228, 237, 250, 261, 274, 283, 290, 300, 306, 344 і 360-й код.

2) стаття 160 Митного кодексу Митного союзу говорить, що перевізник зобов'язаний провести митні операції протягом трьох годин після пред'явлення товарів митному органу за місцем прибуття, якщо інше не встановлено митним законодавством.

3) Стаття 196 Митного кодексу Митного союзу передбачає, що рішення про допуск товарів на територію Митного союзу має бути прийнято не пізніше одного робочого дня, наступного за днем реєстрації (подання) митної декларації. Отже, чим швидше ви підготуєте весь пакет документів і оформите декларацію, тим швидше ваш товар виявиться в країні експорту (за умови, що всі документи були оформлені правильно, а їх перелік був вичерпним).
Наша компанія знає безліч тонкощів, які можуть виникнути при оформленні документів і митному очищенні вантажу. Розмитнення товару Київ компанії "Korsa" - це пропозиція оптимальних методів розмитнення товару, повністю дотримуючись закону!
НАДІСЛАТИ ЗАЯВКУ
Наші професіонали допоможуть Вам
Call Close
Залишайте свій номер телефону і менеджер з Вами зв'яжеться
Наш номер телефону:
+380735015242