Хочете розмитнити вантаж без проблем?
Розмитнення вантажів Київ компанії "Korsa" - це легке рішення вашої проблеми!
Розмитнення вантажів-це митна операція, яка здійснюється при ввезенні на митну територію іноземного товару. За своєю суттю митне оформлення-це комплекс заходів, спрямованих на легалізацію іноземних товарів або вантажів. Дана процедура необхідна при перетині вантажів з-за кордону на територію України і назад. Після низки дій рух товарів через кордон стає законним. Це дозволяє легально здійснювати з ним будь-які маніпуляції: транспортування, реалізацію, використання. Саме тому ми пропонуємо вам допомогу в розмитненні вантажу.
Розмитнення. Детальна інструкція імпорту.

Зовнішньоекономічна діяльність, спрямована на імпорт продукції в нашу країну, досить складна. Вона заснована на різних нормативних актах. Багато з них суперечать один одному. Різні мита та інші збори, що накладаються окремими розпорядженнями Уряду, також викликають плутанину в процедурі митного оформлення товарів в Україні.
Імпорт продукції в нашу країну в основному здійснюється за допомогою брокерів, які здатні мінімізувати витрати компанії. З нашою допомогою ви зможете впроваджувати продукцію в країну з найнижчими витратами.

Митне очищення імпортних вантажів виконується наступним чином:
Ми рекомендуємо вам проконсультуватися з фахівцями перед підписанням угоди і початком вантажоперевезень. Необхідно з'ясувати, наскільки доцільно ввозити ці товари в країну.
Укладіть договір з компанією для представлення ваших інтересів, пов'язаних з імпортом імпортних товарів, в державних органах.
Буде сформований список додаткової документації. До них відносяться сертифікати та інші дозволи.
Відбувається акредитація компанії в якості учасника зовнішньоекономічної діяльності на митниці.
Всі необхідні документи повинні бути зібрані для доставки вантажу та митного оформлення.
Відбувається ввезення продукції.
Оплачується і розраховується мито на митниці
Представник компанії подає декларацію та іншу документацію, необхідну для митного оформлення товарів.
Будь-які помилки, допущені при митному оформленні продукції, можуть призвести до того, що процедуру доведеться починати заново. Так що ми рекомендуємо вам звернутися за допомогою в компанію "Korsa".
НАДІСЛАТИ ЗАЯВКУ
Наші професіонали допоможуть Вам
Call Close
Залишайте свій номер телефону і менеджер з Вами зв'яжеться
Наш номер телефону:
+380735015242