Хочете придбати автомобіль за кордоном?
Багато українців вирішують купити автомобіль в інших країнах, так як вартість транспортних засобів в Україні вище. І тому людям потрібне розмитнення автомобіля Київ, що є обов'язковою процедурою на кордоні. Завдяки професійному та нашій компанії ми надамо вам допомогу в оформленні документів та отриманні дозвільних документів. Ви можете зв'язатися з нами в будь-який зручний для Вас час і отримати консультацію.
За допомогою пригон і розмитнення авто Київ, ви можете створювати як попередню, так і основну декларацію, відстежувати статус, отримувати повідомлення в процесі реєстрації, прикріплювати документи і зображення, а також отримувати заповнену вантажну митну декларацію або картку відмови в цифровому форматі. Брокер розмитнення Київ - це прекрасна можливість позбавити себе від клопоту і заощадити час і гроші.

Розмитнення Київ ціна від Європи до України залежить від безлічі факторів і включає в себе кілька обов'язкових платежів, в тому числі ввізне мито, акциз, реєстраційний збір і ПДВ. Розрахувати все самостійно і уникнути помилок непросто, тому ми розробили для вас простий і зручний калькулятор, що враховує всі зміни в правових актах, зокрема в законі № 3251.
Розмитнення авто брокер Київ подбає про те, щоб всі документи були в повному порядку і вся процедура тривала без проблем.
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
Ми поможем Вам
Call Close
Залишайте свій номер телефону і менеджер з Вами зв'яжеться
Наш номер телефону:
+380735015242