У пошуках хорошого митного калькулятора, який зможе правильно вирахувати податок на авто?
При ввезенні транспортного засобу в Україну його необхідно розмитнити. Це поняття завжди викликало у людей переляк і небажання купувати авто з-за кордону, але тепер, коли ми склали калькулятор розмитнення авто в Україні, здійснювати покупку з – за кордону стане легше!
Митне оформлення автомобіля-обов'язкова процедура реєстрації відповідно до чинного законодавства. Іншими словами, це легалізація автомобілів, коли вони перевозяться через кордон для тимчасового або постійного використання.
Стандартний процес розмитнення авто Україна виглядає приблизно так:
При перетині кордону покупець зобов'язаний надати автомобіль для огляду митниками, оформити декларацію і провести встановлену законом оплату. За цим слідує документація на контрольно-пропускному пункті. Вся процедура займає близько 3-4 годин (за умови, що всі документи в порядку). Після цього автомобіль відправляється в митницю, розташовану поруч з місцем реєстрації покупця. Транспортування займає максимум 10 днів. Крім основних митних платежів, власнику транспорту потрібно сплатити 3-6% від загальної вартості автомобіля, збір в ПФУ і за послуги Міністерства внутрішніх справ. Після цього він отримує технічний паспорт і номерні знаки на машину.

Онлайн калькулятор розмитнення надає вам можливість протягом декількох хвилин самостійно підрахувати вартість податку на авто, який ви хочете привезти з - за кордону. Компанія "" допоможе вам провести розрахунок розмитнення авто і докладе всіх зусиль для того, щоб Ви заощадили свій бюджет і без труднощів змогли розмитнити автомобіль.
А перш ніж придбати авто, компанія «KORSA » хоче допомогти, щоб вам було легше порахувати податок завдяки калькулятор розмитнення новий.

НАДІСЛАТИ ЗАЯВКУ
Наші професіонали допоможуть Вам
Call Close
Залишайте свій номер телефону і менеджер з Вами зв'яжеться
Наш номер телефону:
+380735015242