Хочете купити кращий мотоцикл з гарантією якості?
Головне, що приваблює міського жителя в мотоциклі – це мінімум витраченого часу. У тому сенсі, що про пробки можна забути назавжди. У той час як автомобілісти годинами їздять на роботу і назад, мотоцикліст спритно маневрує між рядами або уздовж бордюру. Крім того, коли ви дійдете до місця призначення, не буде ніяких проблем з паркуванням мотоцикла – він займає мало місця. Розраховуючи на свої майбутні витрати, потрібно враховувати, що така покупка вимагає розмитнення, а щоб правильно її порахувати, у нас ви можете знайти Калькулятор розмитнення мото.
Митний калькулятор мотоциклів

Недостатньо покладатися тільки на марку мотоцикла і його стан. Вам необхідно знати потужність двигуна, точну ціну і спосіб доставки на митну територію. Крім того, потрібно переконатися, що у вас є Євро.1 сертифікат, який знижує мито на мотоцикли європейського походження в момент митного оформлення.
Наш Калькулятор митний для байків значно спростить це завдання, уникнувши можливих помилок в розрахунках. Вам потрібно тільки заповнити відповідні поля на нашому сайті, і Калькулятор розмитнення мото автоматично видасть вам точну суму необхідних витрат.

НАДІСЛАТИ ЗАЯВКУ
Наши профессионалы помогут Вам
Call Close
Залишайте свій номер телефону і менеджер з Вами зв'яжеться
Наш номер телефону:
+380735015242