У пошуках досвідчених фахівців для допомоги імпорту?
Ввезення на Україну здійснюється відповідно до положень чинного митного законодавства. Відповідно до закону, компанія-імпортер може здійснювати імпортну операцію або самостійно, або довірити процес реєстрації компанії, яка цим займається. І тому імпорт товарів Korsa пропонує вам свої послуги!
Якщо імпорт товарів не є основним видом діяльності компанії, то обов'язково потрібно звернутися до фахівців. Так як на це може бути витрачено багато часу і зусиль.

Інтерес підприємців до питання ввезення та сертифікації продукції, що ввозиться в Україну, стрімко зростає. Імпорт також вважається купівлею товарів не тільки для їх продажу, але і для власного використання компаніями, організаціями та установами. Згідно із законодавством України, договір складається і подається до митної служби України разом з пакетом інших обов'язкових документів.

Митне оформлення товарів, що ввозяться на територію України, здійснюється в митниці, яка розташована за місцем проживання або державної реєстрації, фактичним місцем знаходження фізичної або юридичної особи, адреса якої вказана як місце ввезення продукції, що ввозиться.
НАДІСЛАТИ ЗАЯВКУ
Наші професіонали допоможуть Вам
Call Close
Залишайте свій номер телефону і менеджер з Вами зв'яжеться
Наш номер телефону:
+380735015242