Часто ставите питанням як розмитнити автомобіль в Україні? Замислюєтеся про те, як би придбати автомобіль не витративши велику кількість своїх заощаджень? Тоді компанія "KORSA" допоможе вам у цьому!
Митні платежі залежать від вартості і технічного стану автомобіля, типу і потужності двигуна його року випуску. Якщо у вас є сертифікат у вигляді Євро, Європейська вантажівка пройде митне оформлення за ще нижчу плату. За допомогою митний калькулятор вантажного автомобіля, завдяки якому ви можете легко і швидко порахувати вартість.
Для митного оформлення вантажних автомобілів дуже важливо, щоб двигун транспортного засобу відповідав екологічному класу 5 Євро або вище. Якщо ви шукаєте висококваліфіковану компанію для допомоги, то Вам безумовно потрібно звернутися до нас!
Які автомобілі можна вважати вантажними?
Звичайні вантажівки і фургони (відкриті, з брезентовим верхом, закриті і т. д.)
Класифікація деяких транспортних засобів в даній позиції визначається характеристиками, які вказують на те, що ці транспортні засоби в першу чергу призначаються для перевезення вантажів, а не для перевезення людей. Ці ознаки використовуються в класифікації транспортних засобів, що мають загальну масу транспортного засобу менше 5 тонн і мають або окрему закриту задню майданчик, або відкриту задню платформу, яка використовується для перевезення вантажів, але можуть мати задні сидіння з боків лавчастого типу, без ременів безпеки, сидіння для кріплення ременів безпеки або зручності для пасажирів, складені таким чином, щоб повністю використовувати задню платформу для перевезення вантажів. До таких вантажних автомобілів можуть відноситися транспортні засоби, відомі як " багатоцільові транспортні засоби "(наприклад, транспортні засоби типу фургон, автомобілі з кузовом типу" пікап", деякі автомобілі для активного відпочинку (sport utility vehicle - SUV). Митний калькулятор вантажного автомобіля-це прекрасна можливість заощадити час і гроші!

Ознаки визначення вантажного автомобіля.
(A) наявність сидінь лавчастого типу, які мають пристрої безпеки або зручності для пасажирів позаду водія і переднього пасажира. Ці сидіння зазвичай складаються або висуваються, щоб забезпечити повне використання підлоги задньої зони (транспортні засоби типу "фургон") або окремої платформи (транспортні засоби типу "пікап") для перевезення вантажів)

(B) наявність окремої кабіни для водія і пасажирів і окремої платформи з бічними бортами і відкидним заднім бортом (автомобілі типу " пікап" ")

(C) відсутність вікон у двох бічних панелях задньої частини кузова; наявність безіконних розсувних дверей, що відкриваються назовні або піднімаються вгору для розвантаження або навантаження вантажу, який розташовується на бічних панелях або в задній частині кузова (транспортні засоби типу " фургон")

(D) наявність бар'єру між зоною водія і переднього пасажира і задньою зоною або наявність нерухомої панелі.

(E) у вантажному відсіку не присутні ознаки комфорту і внутрішньої обробки, а також пристрої, які притаманні пасажирським кабінам автотранспортних засобів (наприклад, килимове покриття, вентиляція, внутрішнє освітлення, попільнички).

Для того, щоб знати всі нюанси покупки, наша компанія пропонує вам калькулятор митний вантажного автомобіля.


НАДІСЛАТИ ЗАЯВКУ
Наші професіонали допоможуть Вам
Call Close
Залишайте свій номер телефону і менеджер з Вами зв'яжеться
Наш номер телефону:
+380735015242