Хочете імпортувати товар з-за кордону?
Розмитнення вантажів, коли ви хочете імпортувати певний товар в Україну. Метою митного оформлення товарів є підтвердження інформації, отриманої в ході митного контролю вантажів, що переміщуються через кордон України.

Відповідальність за розмитнення вантажів Дніпр Україна і розмитнення вантажів в ЛНР несуть посадові особи митного органу. Як зібрати всі необхідні документи і легко подолати всі бюрократичні перепони, не втрачаючи ні грошей, ні часу? Більш доречно скористатися послугами фахівців. Наші митні брокери допоможуть вам якісно і швидко розмитнити будь-який вантаж.
Кожен день з Китаю в Україну доставляються всі види вантажів. Це і обладнання, і товари для невеликих продажів. При замовленні продукції в Китаї важливо опрацювати кожен етап: пошук постачальника, вибір товару, укладення договору з виробником. Найважливішим фактором є правильне митне оформлення. Без нього ви ризикуєте просто не отримати вантаж. Розмитнення вантажів з Китаю може зайняти у вас багато часу, тому розмитнення вантажів Одеса і розмитнення вантажів Київ компанії «KORSA» пропонує вам висококваліфікованих фахівців для вирішення цього завдання.

Щоб привезти вантаж, ми зв'язуємося з китайським постачальником. Дата і час відвантаження, умови упаковки і заповнення документів, договір з судноплавною компанією-все це підлягає переговорам з вантажовідправником. Після цього менеджер забронює місце на судні і організовує доставку контейнера для навантаження на склад Постачальника. Вантаж доставляється на митницю, де проходить розмитнення вантажів з Китаю за участю нашого фахівця. Розмитнення вантажів в Україні відбувається наступним чином:
Перевірка договору поставки, рахунку-фактури, коносамента та інших документів;
Обробка митних декларацій;
Супроводжуючий огляд;
Організація сертифікації або отримання декларації на імпортовану продукцію;
Оплата мит

Розмитнення вантажів з Китаю в Одесі допоможе вам доставити товар до місця призначення в короткі терміни!

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
Ми поможем Вам
Call Close
Залишайте свій номер телефону і менеджер з Вами зв'яжеться
Наш номер телефону:
+380735015242