Шукаєте перевірену компанію для експорту товару?
Правила вивезення товарів на митниці - це сукупність митних формальностей, пов'язаних з тарифним і нетарифним регулюванням. Експорт товару з України є невід'ємною частиною зовнішньої торгівлі будь-якої країни. І для цього компанія "KORSA" пропонує вам свої послуги.
Велика частина структури експорту припадає на продукцію металургії, сільського господарства, машинобудування та хімічної промисловості. Але українські компанії також експортують іграшки, меблі, Годинники, килими та багато іншого.
Експорт з України зазвичай складається з:

1.Надати митному органу документи, що підтверджують підстави та умови вивезення товарів за межі митної території України;
2.Сплачувати податки і збори, що стягуються при експорті товарів;
3.Дотримуйтесь вимог законодавства.

Сама процедура митного оформлення товарів, що вивозяться, може бути пройдена в будь-якому митному органі на всій території України. Для початку необхідно подати усну заяву про необхідність такої процедури та подання митної декларації.
За цим слідує акредитація на митному посту. Це обов'язковий пункт для всіх, хто здійснює експортні операції, як для юридичних осіб, так і для індивідуальних підприємців.
НАДІСЛАТИ ЗАЯВКУ
Наші професіонали допоможуть Вам
Call Close
Залишайте свій номер телефону і менеджер з Вами зв'яжеться
Наш номер телефону:
+380735015242