Потребуєте акредитації підприємства на митниці?
Акредитація підприємства на митниці - це перший необхідний крок для ведення вашою компанією зовнішньоекономічної діяльності. Акредитація проводиться один раз, і митні органи не стягують плату за реєстрацію вас як суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності. Відсутність акредитації підприємства на митниці є підставою для відмови в митному оформленні.
При реєстрація підприємства на митниці ви повинні надати митниці оригінали та завірені копії документів, відповідно до переліку, затвердженого Міністерством фінансів України. Разом з документами надається 2-х копійна облікова картка особи, яка здійснює операції з товарами (акредитаційна картка), та її електронна копія, заповнена з використанням відповідного програмного забезпечення.

Грамотна і швидка акредитація на митниці є пріоритетним напрямком зовнішньоекономічної діяльності господарюючого суб'єкта. Для необізнаних людей буде досить проблематично ефективно виконати таку процедуру, а точніше нереально, так як вони не знають технічних деталей оформлення вантажу. Щоб ця проблема не приносила розчарувань і втрат, краще довірити цю справу професіоналам, які добре розбираються у всіх тонкощах митних правил.
KORSA надає кваліфіковані послуги митного брокера, які дозволяють ефективно і швидко вирішити будь-які митні питання, такі як акредитація на митниці в Києві, постановка на облік на митниці, оформлення та супровід вантажу, декларування та оптимізація митних платежів.
Наші досвідчені співробітники допоможуть вам пройти всі етапи митного оформлення в найкоротші терміни без будь-яких затримок. З нашими цінними порадами та скоординованими діями ми принесемо неоціненну користь вашій компанії при здійсненні митних процедур.
НАДІСЛАТИ ЗАЯВКУ
Наші професіонали допоможуть Вам
Call Close
Залишайте свій номер телефону і менеджер з Вами зв'яжеться
Наш номер телефону:
+380735015242